Wycieczki krajowe - 5-dniowe

wrocaw-5.jpg

1.WROCŁAW - ZIEMIA KŁODZKA

1-dzień -  wyjazd o godz. 6.00. Przejazd do Wrocławia. Zwiedzanie – Rynek Starego Miasta , zabytki w pobliżu Rynku i Placu Solnego, Afrykarium i ZOO .Przejazd na zakwaterowanie. Nocleg.
2-dzień - Seans w Panoramie Racławickiej. Przejazd do Zamku Książ (Wałbrzych) -zwiedzanie jednego z największych zamków w Polsce  „Zamek Śląska”,.
Nie mniejszą atrakcją są widokowe tarasy (o pow. 2 ha) z 27 fontannami i klombami oraz wspaniały, ogromny park. Przejazd do Kłodzka. Zwiedzanie Starówki. Przejście
podziemną trasą turystyczną ,zwiedzanie twierdzy mieszczącej się na wzgórzu powyżej rynku. Przyjazd do miejsca zakwaterowania. Nocleg.
3- dzień - Przejazd w Góry Stołowe. Wyjście na Szczeliniec. Przejście skalnymi
labiryntami. Przejazd do rezerwatu „Błędne Skały – kamiennego miasta”
Powrót przez Kudowę-Zdrój .Zwiedzanie Kaplicy Czaszek w Czermnej. Nocleg
4- dzień - Przejazd do Kletna. Zwiedzanie Jaskini Niedźwiedziej, Kopalni Uranu, Przejazd do Dusznik-Zdroju .Zwiedzanie Muzeum Papiernictwa z lekcją interaktywna. Powrót na nocleg.
5- dzień - wyjazd do Czech  .W masywie Śnieżnika –Dolni Morava spacer w chmurach. Kolejka tam i powrotem. Platforma widokowa na całą okolicę.Wyjazd w drogę powrotną.
Przyjazd około  22.00
Program ramowy , kolejność zwiedzania może ulec zmianie w uzgodnieniu z pilotem-przewodnikiem.
Koszt wycieczki: 650 PLN/osobę( min.  40 uczestników )
Cena zawiera: 1 nocleg we Wrocławiu,3 noclegi w Kotlinie Kłodzkiej 4 śniadania i obiadokolacje ,przewodnik- pilot na trasę, autokar, parkingi
Uwaga: dodatkowo płatne bilety wstępu
Facebook