Wycieczki krajowe - 4-dniowe

gdansk.jpg

1.GDAŃSK - GDYNIA - SOPOT

1-dzień -  wyjazd  o godz. 05.00. Przejazd do Torunia i krótkie zwiedzanie miasta: Ratusz Staromiejski, Pomnik Kopernika, Krzywa Wieża, Katedra św. Janów, Spichlerze barokowe, Brama Mostowa, Żeglarska i Klasztorna. Przejazd do Gdańska w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.
2-dzień - Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem. W programie: Kościół NMP (największa ceglana świątynia Europy), fragmenty murów obronnych z bramami miejskimi i basztami, Spichlerze na Ołowiance, Fontanna Neptuna i Dwór Artusa (wnętrza), Gmach Poczty Polskiej, Pomnik Poległych Stoczniowców, kościół św. Brygidy, Stary Żuraw, Złota Kamienica, katedra w Gdańsku- Oliwie. Rejs statkiem po porcie, Westerplatte. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
3-dzień - Po śniadaniu przejazd do Sopotu – zwiedzanie miasta: Opera Leśna, molo – spacer.  W godzinach popołudniowych przejazd do Gdyni panorama miasta z Kamiennej Góry, Bulwar Nadmorski, Muzeum Oceanograficzne, ORP „Błyskawica”. Powrót do Gdańska, obiadokolacja, nocleg. 
4-dzień - Po wczesnym śniadaniu wykwaterowanie i przejazd w kierunku Malborka – zwiedzanie  Zamku Krzyżackiego (największy ceglany zamek na świecie). Powrót do Rabki w późnych godzinach wieczornych.
Koszt wycieczki: 570 PLN/osobę (min. 40 uczestników)
Cena zawiera: autokar, pilot – przewodnik w Gdańsku,  3 noclegi w hotelu w Gdańsku, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 2 obiady na trasie.
Facebook