This image for Image Layouts addon

TERAZ
FESTIWAL ARTYSTYCZNY

„Kultura jest to coś co łączy ludzi i pozwala im poznać siebie samych.”

Kup bilet

IDEA Festiwalu

„Kultura jest to coś co łączy ludzi i pozwala im poznać siebie samych.”
Z tej idei powstał pomysł stworzenia festiwalu, którego celem jest otworzenie przestrzeni dla ludzi z pasją, gdzie będą mogli zaprezentować swoją twórczość, tak aby była ona dostępna dla każdego, kto chce jej „dotknąć”. Chcemy połączyć tych, którzy tworzą i tych, którzy doświadczają sztuki we wspólnej interakcji. Zależy nam, by było to żywe i prawdziwe.
Naszym kolejnym celem jest promocja pięknego miasta, jakim jest Sucha Beskidzka, wywodzących się̨ z niego artystów oraz rzemieślników, jak i tych którzy do niego przybywają. Chcemy stworzyć choć na chwilę przestrzeń, która pozwoli choć na chwilę oderwać się od codzienności i prawdziwie dotknąć sztuki. Pragniemy zebrać w magicznym miejscu jakim jest Park Zamkowy twórców reprezentujących różne nurty, pokazać odbiorcom, że sztuka jest dostępna dla każdego i każdy może w niej odnaleźć coś dla siebie. Planujemy zorganizować wernisaże i wystawy, na których zaprezentowane zostanie ponad 500 dzieł. W trakcie festiwalu będzie można porozmawiać́ z twórcami i wziąć́ udział w warsztatach, które poprowadzą. Zależy nam na aktywnej interakcji i połączeniu twórcy z widzem.

Ta magiczna opowieść zaczęła się w Suchej Beskidzkiej. W miejscu spotkań artystycznych i niekończących się rozmów przy kawie w kawiarni Cofeina Jazz Cafe.

Aktualności

Partnerzy i sponsorzy

Image
Image

Sylwia Pająk +48 668 543 511
Kasia Łukaszewicz +48 507 075 958
email: kontakt@fundacjateraz.pl

Fundacja Artystyczna TERAZ
34-232 Lachowice 353A

KRS 0000934359
NIP: 5521730695
REGON: 520538932

Śledź nas

© 2022 FestiwalTERAZ. Wszelkie prawa zastrzeżone |
Polityka Prywatności |

Logo PrintSoft
Image